Şube Başkan Yardımcısı (Dış İlişkiler – Basın)

Fetilay KURT

Balıkesir İli’nin Manyas İlçesi’nin Çalaltepe Köyü’nde dünyaya gelen Fetilay KURT, Manyas Lisesi’nden mezun oldu. Istanbul Üniversitesi Florence Nightingale Hemşirelik Fakültesi’nden 1991 yılında mezun oldu. 10 Ocak 1992’de Sağlık Bakanlığı’na bağlı Sağlık Meslek Liseleri’nde meslek dersi öğretmeni olarak göreve başladı. Balıkesir Dursunbey ve Ağrıda görev yaptı. 1997 yılından beri Kocaeli’nde çalışmaktadır.

Esin KARAHAN

1973 Adana /Kozan doğumlu olan Esin KARAHAN, ilkokulu İstanbul Haznedar Apti İpekçi İlkokulu’nda, ortaokulu Hakkari Lisesi’nde, liseyi Bursa Ertuğrul Gazi Lisesi’nde, üniversiteyi Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği’nde ve Yüksek lisansı  Okan Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesi’nde bitirmiştir.1996 yılında göreve başlamıştır.

Bursa-Hatay-Şanlıurfa-Diyarbakır-Muğla-Şırnak-Balıkesir ve Kocaeli illerinde görev yapan Esin KARAHAN, 4yıldır Farabi İlkokulu’nda Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktadır .Evli ve iki çocuğu vardır.

Oğuzhan ÇETİNKAYA

1991 Uşak doğumlu olan Oğuzhan ÇETİNKAYA; ilköğretimini Uşak Gazi Mustafa Kemal İlköğretim Okulu’nda, lise eğitimini Uşak Şehit Abdülkadir Kılavuz Anadolu Öğretmen Lisesi’nde, üniversiteyi Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Ereğli Eğitim Fakültesi’nde, yüksek lisasını ise Uşak Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Sınıf Eğitimi Alanı’nda tezli olarak yapmıştır. 2013 yılında göreve başlayıp Şırnak, Muş ve Kocaeli illerinde görev yapan Oğuzhan ÇETİNKAYA, 2022 yılı Eylül ayından itibaren de Saraybahçe Anaokulu’nda Okul Müdürü görevini yürütmektedir. Evli ve Bir çocuğu vardır.