SENDİKAL TAĞŞİŞ

SENDİKAL TAĞŞİŞ

Ülkemizde tüketicileri yanıltan ambalajda yazanla içeriği farklı olan ürünleri piyasaya süren üreticilere yani sahtekarlara karşı bir koruma kanunu var. Fakat Sendika ambajı altında, sendikal iş ve işleyişin dışında

hertürlü faaliyeti yapan yani TAĞŞİŞ yapan Malum SENe, Slogan SEN ve muadillerine karşı bir koruma kanunu yok.

 

Sendika görünümlü gizli ajanda sahibi yapılar, ne söylerseniz söyleyin biz sizi tanıyoruz ve tartıyoruz.Sendikal tarih sizin gibilerini hiç ama hiç görmedi.Sendikal ahlaka yakışır bir biçimde hiçbir zaman çalışanın yanında durmadınız.Duruyormuş gibi yaptınız. Ama nerede bir koltuk görseniz yapıştınız (Malum Sen) veya gelecekte muadili sendikaların sarılaşarak koltuklara yapışma gayretini görüyoruz. Utanmasanız o koltukları akşamları da eve götüreceksiniz.Belkide gizli gizli götürüp getiriyorsunuz bilemiyoruz.Ama bildiğimiz bir şey var oda size sendika denmeyeceği ne denecegi ise Kamu Çalışanlarının engin kelime dağarcığına kalmış. 

Dolayısı ile Kamu Çalışanlarını kendilerini korumaya ve bir an önce bu yapılardan İSTİFA ederek TÜRKİYE KAMU SEN e bağlı sendikalarımıza ÜYE olmaya çağırıyorum.

Yaşar ŞANLI

Türkiye Kamu Sen Kocaeli İl Temsilcisi