YILMAYACAĞIZ!

“4378” İNANMIŞ, ADANMIŞ, CESUR YÜREĞE SELAM OLSUN! 

 Türk Eğitim Sen; “Varlığım Türk varlığına armağan olsun” fedakârlığıyla vatanını canından aziz bilmenin sevdasıdır. Türk Eğitim Sen; Hakk’ın, adaletin ve ahlak üzere bir sendikal mücadelenin gereğini şerefle, cesaretle ve kararlılıkla getirmiş olmanın hazzıdır ve gururudur.

        İşte bu gıpta edilesi ruhla ki , yalana, dezorfasyona, milli sendikamızı hedef alan 5 benzemeze boyun eğmediniz; vaatlerin esiri olmadınız. Ülkemizin beka meselesi olarak gördüğümüz maarif davamızın Çanakkale yüzlü, Sakarya kokulu bir kuvvası oldunuz. Gönlünüz, zulmün nefesinin kesildiği istiklalin kalesidir. Zihniniz, maviliklere rotası adanmış ülkemizin istikbalidir. Yılmadan, bıkmadan, usanmadan, korkmadan ve korkutmadan adaletten, haysiyetten ve eşitlikten taraf olanlar.. SİZLERE SELAM OLSUN! 

Bu büyük mücadelede büyük bir fedakarlıkla ailesine ayıracağı zamanları Türk Eğitim Sen idealine adayan il yöneticilerimize, kadın komisyonumuza, ilçe başkanlarımıza, ilçe yöneticilerimize, kurum temsilcilerimize, sağına soluna bakmadan mücadelemize omuz veren teşkilat emaktarlarımıza ve üyelerimize hususen teşekkür ediyorum. Böyle inanmış dava adamları ile aynı yolda yürümekten dolayı bahtiyarım. Birkez daha sağolun ve hep var olun. 

   Bu mücadele destanı sizin eserinizdir.

 

Yaşar ŞANLI

Şube Başkanı

 

14 MAYIS 2022 İTİBARIYLA BUGÜN İMZALADIĞIMIZ MUTABAKAT METNİNE GÖRE

KOCAELİ Geneli üye sayımız 1 ve 2 Nolu Şubeler alanımızda 6871 kişidir.

Şubemiz alanında yeni üye olan 645 kişiye ayrıca teşekkür ediyoruz.

Şubemiz genelinde 14 KASIM sonrası ziyaret edilen kurum sayısı 498

İl genelinde yeni üye sayımız 1213

İzmit, Darıca, GTÜ de yetki

Yazar: teskocaeli1