EVLERİMİZİ, İŞ YERLERİMİZİ TÜRK BAYRAĞI İLE DONATALIM

Barış Pınarı Harekatı’na desteğimizi göstermek, Mehmetçiklerimizin gücüne güç katmak için tüm üyelerimizi ve vatandaşlarımızı evlerine ve iş yerlerine Ay Yıldızlı Türk Bayrağımızı asmaya davet ediyorum. Sendika binamıza şanlı bayrağımızı asarak bunu başlatıyoruz.


Türk Eğitim Sen olarak Fırat’ın doğusuna yönelik başlatılan “Barış Pınarı Harekatı” kapsamında devletimizin ve ordumuzun başarısı için yüreklerimiz çarpmaktadır.

Kökleri bu coğrafyada olan, bu topraklarda filizlenip büyüyen, “Bizim İlkemiz Önce Ülkemiz” sloganıyla yola çıkan Türk Eğitim Sen, ülkemize kasteden hainlerin başlarının ezilmesi ve milletimize yönelik sinsi tezgahların bozulması için yapılan harekata sonuna kadar destek olmak, milletinin ve devletinin yanında saf tutmaktadır.

Bu bağlamda, sendika olarak üyelerimizi vatandaşlarımızı tüm Kocaeli ve Ülke çapında evlerini, işyerlerini, dükkanlarını Ay Yıldızlı Türk Bayrağımızla donatmaya davet ediyoruz.

Evlerimize, işyerlerimize, cadde ve sokaklarımıza asacağımız şanlı bayrağımızın, vatanımızın müdafaası için canlarını ortaya koyan Mehmetçiğimize manevi bir güç katacağına, dost, düşman herkese birlik ve beraberliğimizi göstereceğine inanıyor, başta üyelerimiz olmak üzere Türk milletini çağrımıza destek olmaya davet ediyorum.
Yaşar Şanlı
Türk Eğitim Sen Kocaeli 1 Nolu Şube Başkanı

Yazar: teskocaeli1