KOCAELİ İL MEMİN SAHTE KABADAYILARLA İMTİHANI


Şube başkanımız Yaşar Şanlı beyin son yönetici görevlendirme başvuru süreci ile ilgili değerlendirmeleri

Haksızlığa karşı sükut etmek,hakka karşı bir hürmetsizliktir öğretisi olmuştur mücadelemizin çıkış noktası.Hep doğruyu söyledik,hep haklıyı savunduk rengine,kimliğine bakmadık.
Bakanlığın okul yöneticilerinin yeniden görevlendirme başvuru süresini başvurunun bitmesine dakikalar kala süreyi uzattığını ilan etmesi midemizi bulandırmıştı.Devlete çöreklenmiş menfaat şebekesi yöneticilerinin bu duyuruyu bakanlıktan iki saat önce yapmaları bakanlığın geldiği dip noktayı göstermesi açısından ibretliktir.Devlet bu çeteden kurtulmalıdır.Hem de acilen.Bakan Ziya Selçuk’u Anadolu’nun dört bir köşesine öğretmenlerle buluşmaya gönderen zihniyet bakanlığın gizli odalarında hangi senaryoları uygulamakla meşguller acaba.
Tüm Türkiye’de vicdan sahibi her eğitimcinin bu süre uzatılmasına tepkisinden sonra bakanlık illere talimat göndermiş ve tercihlerini yapanlar değiştiremez demiştir.
Öğrenmiş olduk ki Merkezden büyük taşra varmış.Bakanlıktan büyük İl Müdürlükleri varmış.Kocaeli İl Milli Eğitim Müdürlüğü de bu SAHTE KABADAYILARDAN oluşan çeteye teslim olmuş ve onlarca kişinin tercih değiştirmesine yol vermiştir.Mübarek Ramazan ayında tuttuğunuz oruçlar sizi kurtarır mı? Bilmiyoruz ama biz tüm hukuki ve idari haklarımızı kullanacağız size bunun hesabını ödeteceğiz.
Tüm kamuoyu ve eğitim camiası şunu bilsin.Haksızlığa karşı sükut etmeyeceğiz.

NOT:RESİM TEMSİLİDİR BÜYÜK ÜSTAD KEMAL SUNAL’A ALLAH TAN RAHMET DİLİYORUM

Yazar: teskocaeli1