Derince körfez istişare toplantımız

“Namus lekesi değil alnımda gördüğünüz. /Vurulmuşum, vurulmuş düşmüşüm güpe gündüz./ Şakağımdaki kansa, o benim gülüşümdür./ Namert yaşamaktansa, erkekçe ölüşümdür./ Tevekkül Allah’adır, zillete katlanılmaz./ Ya hayat ya ölüm! Bunun ötesi olmaz.” Dizelerini fısıldayarak söze besmele çekiyoruz.
Çünkü biz; her işimizin önüne ve arkasına ancak ve ancak Yaradan’a kulluk etmenin ve bu noktada Akif’in “Bana hiç tasmalık etmiş değil altın lâle.” Şuurunun bahtiyarlığını tüm zerrelerimizde hissederek ve başta makam, mevki ve uluhiyete ait cezbe-i dünyevinin insanı şirke götüren yalakalıklarına ve yandaşlıklarına karşı muvahhid imanımızı korumaya gayret göstererek şerefimizle, haysiyetimizle, onurlu mücadelemizle şahsi menfaatlerimizi milletin istikbalinin önüne koymadan yaşayan alnı açık insanlarız.
Bizlerin böyle güzel bir organizasyonda bir araya gelmesini sağlayan Derince İlçe Başkanım Halil Öztürk beyefendi ve Körfez İlçe Başkanım Halim Bayar beyefendi nezdinde emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Toplantımıza iştirak eden İl yöneticilerim Feyzullah Divli Yaşar Tokay Yalçın Kanyılmaz Ferhat Yüksel Harun Künü Mustafa Çatalkaya Recep Imamoğlu , İlçe başkanlarım Hüseyin Akçay Uğur Oğuz Serdar Bilir Alper Fidan Yasin Topaçoğlu Raci Erdemil (Fikreddin Uğur) var olun. Ayrıca organizasyonumuza katkı sağlayan Cihan Hastanesine (Ceyda Söyle) ve Dört İşlem Çocuk Kulübüne( Ismail Kalender ) de ayrıca teşekkür ederim.

Yazar: teskocaeli1