YOL MU? MENZİL Mİ?

Sorusunun cevabı her daim bizler için yoldur.Menziller gelir geçer , varılır biter; ama yol bitmez. Kaldı ki yolda olmak yol arkadaşları ile kaimdir.Yol arkadaşımız Oruç Sulusaray beyefendi Körfez İlçe başkanımız iken Derince İlçemize Okul Müdürü olarak tayini çıktı.Bu güne kadar başarı ile yürüttüğü İlçe Başkanlığı görevi için kendisine teşekkürlerimizi ileten plaketi takdim ettik.
“Sevgi, saygı,samimiyet ve kişiliğinizle Türk Eğitim Sen Kocaeli 1 Nolu Şube Körfez İlçe Temsilcisi olarak beka davamız olan eğitime ve eğitim davamızın ebedi kuvvası Türk Eğitim Sen’e kararlı, onurlu ve yürekli duruşunuzla sunduğunuz katkılardan dolayı teşekkür eder, yeni görevinizde üstün başarılar dileriz.”
Akabinde yeni temsilcimizin ve yönetiminin seçimi için toplanan her biri birbirinden kıymetli haziruna birlik beraberlik ve umutla mücadele azmimizi içeren hitabımız sonrası seçim aşamasında müsademizi istedik.
Bu vesileyle, hazirunun oy birliği ile İl Yönetimince Genel Merkeze atama için iletilmek üzere Körfez İlçe Temsilcisi olarak her daim yan yana kolkola olduğumuz mücadele azmi yüksek yol arkadaşımız Halim Bayar beyefendi seçilmiştir.Kendisi nezdinde yeni yönetime seçilen her biri mücadelemizin mihenk taşı yol arkadaşlarımızı tebrik ediyorum.
Öncelikle bu kararın Devletimize, milletimize beka davamız olan eğitime ve göz bebeğimiz sendikamıza hayırlar getirmesini Yüce Yaradandan niyaz ediyorum.VAR OLUN…

 

Yazar: teskocaeli1