TÜRKİYEMİZ İÇİN HAYIRLI OLSUN

Türkiyemiz, huzur ve sükunet içerisinde bir seçimi daha tamamladı.
Şükürler olsun.
Millet aklının sandığa yansıyan müşterek iradesi, her türlü tartışma ve iddianın üzerindedir.
Türk milletinin irfanı, Türkiye’ye yeni istikametini göstermiştir. Bu istikamet; uzlaşmanın esas alınması, kutuplaşmanın olmaması ve özellikle kamuda ötekileştirmenin ve ayrıştırmanın sonlandırılması gereken bir geleceği işaret ediyor.Yeni Cumhurbaşkanlığı Hükümet modeli; kamu yönetiminde ehliyet ve liyakatin esas alındığı, çalışanların sendikal ve siyasal saiklerle tasnif edilmediği, kamusal alanın sendikal ve siyasal aidiyetlere peşkeş çekilmediği yeni dönemi artık bir zorunluluk olarak ortaya koymuştur.Türkiye, artık bu esas dahilinde yönetilmek durumundadır. Bunun dışında bir anlayışla bu ülkenin yönetilemeyeceğini herkes görmelidir, görecektir.
Vatandaşlık görevini, demokratik olgunlukla ifa ederek memleketimizin kaderini tayin eden halkımıza teşekkür ediyorum. Seçim sonuçlarının ülkemiz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.
15 Temmuz akabinde oluşan milli birlik ve beraberlik ruhunun yükselerek devam etmesini ve bu şuurun her alanda hakim kılınmasını yürekten niyaz ediyorum.
Yaşasın Türk Devleti.
Varolsun Türk Milleti.
Talip Geylan – Türk Eğitim Sen Genel Başkanı

Yazar: teskocaeli1